Фонд підтримки
дорослих онкопацієнтів

Надихаємо жити

Хто створив
Inspiration Family


П'ять жінок, що пройшли через лікування раку.

У всіх нас були різні діагнози, проте дуже схожі проблеми: коли ми чули, що хворі, то теж не знали, де знайти правильного лікаря, як перевірити свій діагноз, які препарати має дати держава і де взяти гроші на лікування. Ми ще не були знайомі, але вже ділились досвідом та підтримували інших.

Хто створив Inspiration Family
П'ять жінок, що пройшли через лікування раку. У всіх нас були різні діагнози, проте дуже схожі проблеми: коли ми чули, що хворі, то теж не знали, де знайти правильного лікаря, як перевірити свій діагноз, які препарати має дати держава і де взяти гроші на лікування. Ми ще не були знайомі, але вже ділились досвідом та підтримували інших.
Окремо заснували власні громадські організації у 2017 році: Cancel/R, Soul Sisters та Квант. Робили маленькі проєкти для підтримки онокпацієнтів, познайомились та зрозуміли, що всі ми хочемо одного – аби кожен дорослий українець, який зіштовхнувся з раком, знав, як його перемогти. Назвали наше об'єднання Inspiration Family, яке пізніше стало фондом підтримки дорослих онкопацієнтів.

Разом ми вже зробили силу-силенну проєктів, що підвищили рівень канцеросвіти в Україні:

  • Інформаційні кампанії, щоб українці вчасно перевірялися, правильно діагностували та успішно лікували рак. Хочемо змінити ставлення людей до онкопацієтів та подолати страх перед хворобою.
  • Започаткували "Cancer Survivors Day" – день людей, які живуть з історією раку.
  • Проводимо проєкти емоційної підтримки "Goodbye hair" – вечірку для жінок, які втрачають волосся через хімієтерапію, фотосесії та "Рівний консультант".
  • В об'єднанні з іншими пацієнтськими організаціями запустили всеукраїнську кампанію, що розповіла про проблеми онкопацієнтів під час карантину.
  • Третій рік поспіль проводимо наш найбільший захід Форум Онкопацієнтів.

У нас є два основні напрямки діяльності: робимо рак зрозумілим, розповідаючи про нього дорослим, і адвокатуємо онкопацієнтів. Та головне, ми надихаємо жити – всупереч діагнозу рак.

Ми допоможемо, якщо
Ви захворіли на рак
Дамо алгоритм дії: куди йти за діагностикою, де перевірити наявність препаратів чи знайти клінічні дослідження, як почати лікування. Відповімо на всі питання: від "що можна їсти під час "хімії" до "де знайти психолога".
Ваш близький захворів
Часто хворий не має ні моральних, ні фізичних сил самостійно впоратись з лікуванням. Йому допомагають близькі люди – а ми їм: і з алгоритмом дій, і з психологічною підтримкою. Бо "правильно" спілкуватися з онкопацієнтом важливо для його одужання.
Ви пройшли лікування
І тепер не знаєте, як повернутися до звичного життя. Ми допоможемо вам знову влитися в соціум: не закриватися зі своїми проблемами, знайти друзів серед cancer survivors та тримати хворобу на контролі.
У нашій FB-групі "Inspiration family. Все про рак" – лікарі, психологи, пацієнти, які пройшли та проходять лікування діляться досвідом та підтримують емоційно.
Ви боїтеся раку
Рак лякає, коли про нього чуєш лише страхітливі міфи і стереотипи на кшталт "ти точно позбудешся волосся". Тому ми розвінчуємо їх і на власному прикладі розповідаємо, що онкологія – не вирок, а, радше, шлях, який можна пройти.

Розповідаємо про рак зрозуміло на наших сторінках:
Facebook | Instagram | Youtube
Ви соціально відповідальні
І хочете, щоб ваші співробітники були проінформовані про рак, а отже – краще захищені. Ми прийдемо у вашу компанію та проведемо лекцію, на якій зрозуміло розповімо про онкозахворювання.

Якщо зацікавились, пишіть нам на пошту:
inspirationfamily.ukraine@gmail.com
Ви можете нас підтримати
1
Розкажіть про нас
Найпростіший спосіб – долучайтеся в соцмережах та поширюйте наші матеріали. Всі ми маємо в друзях тих, кому вони будуть корисні. Якщо працюєте в ЗМІ – давайте разом підіймати рівень онкоосвіченості українців.

Facebook | Instagram | Youtube

2
Станьте волонтером
Наша сім'я – це співробітники Фонду, онкопацієнти та їх близькі. Ви теж можете стати її членом, допомагаючи нам як волонтер. Фотографи, візажисти і перукарі завжди потрібні на проекті Goodbye hair. Як і хороші локації – для лекцій та зустрічей. Якщо ви хочете допомогти – ми точно знайдемо корисну форму співпраці. Напишіть нам на пошту з поміткою "волотнер": inspirationfamily.ukraine@gmail.com
3
Підтримати фінансово
Або можете переказати будь-яку зручну для вас суму на діяльність фонду.

БО БФ "ІНСПІРЕЙШН ФЕМІЛІ"

Код отримувача: 43842572

Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN:
UA153052990000026006016227636
III Форум Онкопацієнтів
Повернутись на сторінку Форуму